Największy katalog pływalni i basenów w Polsce
Dostrzegasz jakiś irytujący błąd? Zgłoś go nam!
logo Baseny Polskie


Jesteś tutaj: Strona główna » województwo Zachodniopomorskie » Aquapark "Panorama Morska"
Katalog basenów

Aquapark "Panorama Morska"

76-107 Jarosławiec
ul. Uzdrowiskowa 15

tel. (94)3482997
fax. (94)3482786

e-mail: recepcja@panorama-morska.pl
strona: www.panorama-morska.pl

» Opis obiektu

Spośród wielu miejsc na środkowym wybrzeżu Bałtyku, z całą pewnością warto odwiedzić to jedyne: Jarosławiec - malowniczą wioskę położoną bezpośrednio nad morzem, kuszącą niezapomnianymi zachodami słońca, bogactwem lasów oraz specyficznym klimatem. Wszystko to sprawia, że każdy wczasowicz tutaj chętnie wraca. Już od wielu lat badania czystości wód w tym rejonie wykazują najwyższą jej czystość na środkowym wybrzeżu.

Obecnie Jarosławiec jest wsią turystyczną z ośrodkami wypoczynkowymi, ośrodkami rehabilitacyjnymi, pensjonatami, pokojami gościnnymi, campingami, polami namiotowymi, która zaprasza wczasowiczów na spędzanie wczasów nad morzem. Jednym z nich, zdecydowanie największym, jest Pomorskie Centrum Rehabilitacji, Zdrowia i Urody Sanatorium Panorama Morska.

W maju 2008 roku Sanatorium Panorama Morska oddało do użytku kompleks basenów zewnętrznych  o powierzchni lustra wody około 1500 m2. Aquapark oddalony jest od morza 350 m.

Baseny z podgrzewaną wodą od 24 kwietnia do 7 października są jedną z wielu atrakcji dla kuracjuszy i wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowościach położonych nad Bałtykiem.

Aquapark to kompleks basenów w skład którego wchodzą:
  • basen z rwącą rzeką o dł. 55m i gł1,25m ze zjeżdżalniami i kilkoma stanowiskami do masażu karku
  • basen ze sztuczną falą o głębokości od 0 do 1,60 m i o powierzchni lustra wody 770m2, co czyni go największym w Polsce zaopatrzony jest w gejzery powietrzne
  • dwa baseny wielofunkcyjne głębokości od 1,20 do 1,35m połączone zjeżdżalnią zaopatrzone w punkty masażu ściennego, stanowiska do masażu karku, gejzery powietrza, grzybek wodny, leżanki rurowe z masażem powietrznym.
Dodatkową atrakcją dla gości Aquaparku jest nowo otwarta klimatyzowana restauracja Tropicoco.

Na terenie Aquaparku znajduje się nowoczesny kompleks Spa and Wellness, sala fitness oraz pokój zabaw dla dzieci "Świat Dziecka".

Sanatorium Panorama Morska może poszczycić się jedyną z niewielu w Polsce kriokomorą .

» Galeria

» Mapa dojazdowa

Zdjęcia oraz informacje o pływalniach pochodzą
z ich stron internetowych bądź od zarządców tychże obiektów.

PRB Consulting
27-400 Ostrowiec Św., ul. Sandomierska 26A
tel. (41) 248-00-04 lub 601-69-50-77, fax. (41) 242-18-03
e-mail: biuro@basenypolskie.pl
Strona wykonana przez: Reddog Systems

Mapa
Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Podkarpackie Świętokrzyskie Małopolskie Łódzkie Śląskie Pomorskie Opolskie Zachodnio-Pomorskie Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie
Kliknij na wybrane województwo
aby rozpocząć wyszukiwanie.