Największy katalog pływalni i basenów w Polsce

Park Wodny Kraków

Park Wodny Kraków, Kraków

Opis obiektu

Park Wodny w Krakowie jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Z naszych atrakcji wodnych skorzystało już ponad 10 milionów osób! Obiekt wyróżnia się na tle innych dbałością o higienę i wysoki standard usług. To jedyne miejsce w Małopolsce, w którym woda w 100% jest uzdatniana pod względem bakteriologicznym za pomocą ozonu, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień oczu i skóry i jest idealna nawet dla niemowląt! O maksymalne bezpieczeństwo i komfort naszych klientów dba grupa doświadczonych ratowników, a także nowoczesny system monitoringu i ochrony.

Park Wodny to wspaniała i zdrowa zabawa nie tylko dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji m.in. najdłuższą w Polsce siecią zjeżdżalni liczącą ponad 800 m, rwącą rzeką, ściankami do wspinaczki, torami do pływania i miejscami do sportów wodnych, a także leczniczymi hydromasażami, jacuzzi solankowymi oraz kompleksem saun suchych i parowych.
Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy także do Klubu Wellness z siłownią, zajęciami fitness, tańca i form Wschodu.
Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.
To miejsce pozwala niezależnie od wieku i upodobań znaleźć dla siebie najlepszą formę relaksu i kompleksowo zadbać o zdrowie i zgrabną sylwetkę.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Media

Mapa dojazdu