Największy katalog pływalni i basenów w Polsce

Baseny Mineralne

Baseny Mineralne, Solec-Zdrój

Opis obiektu

Gorące, jedyne w Polsce Baseny Mineralne! Kompleks termalnych basenów z leczniczą wodą siarczkową. Nazwa powstała od wysoko zmineralizowanej, leczniczej wody siarczkowej ze źródła „Malina”, która wykorzystywana jest w basenie. Solanka siarczkowa stosowana jest od wielu lat jako naturalne tworzywo w leczeniu m.in. choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa, reumatoidalnego zapalenia stawów i kręgosłupa, stanów pourazowych i przeciążeniowych narządów ruchu. Solanka siarczkowa działa jak naturalny peeling, wygładza i uelastycznia skórę.

Baseny Mineralne to:
  • strefa cicha - część lecznicza i Wellness. W leczniczej znajduje się basen z solanką siarczkową. Część Wellness to sauny: ziołowa, parowa, fińska oraz wanny jacuzzi.
  • strefa głośna składa się hali basenowej z basenem pływackim, zjeżdżalniami i atrakcjami wodnymi oraz brodzik dla dzieci. Latem zrelaksujesz się opalając na plaży przy basenie zewnętrznym z widokiem na piękny park zdrojowy.
  • SPA&Wellness – zabiegi odnowy biologicznej: masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi SPA, siłownia oraz zajęcia fitness.
  • centrum Zdrowia – przychodnia rehabilitacyjna, gdzie czekają na Ciebie lekarze specjaliści oraz zabiegi z zakresu balneoterapii ( m.in. kąpiele siarczkowe, borowinowe), kinezyterapii, fizykoterapii.
  • • Restauracja Źródło Zdrowia gdzie można zjeść smaczny obiad podczas pobytu na hali basenowej, wypić aromatyczną kawę w restauracji czy bawić podczas imprez i koncertów.
Zadbamy o zdrowie i relaks całej rodziny!

Galeria

Mapa dojazdu