Największy katalog pływalni i basenów w Polsce

Kryta pływalnia

Kryta pływalnia, Koziegłowy

Opis obiektu

Nasz kompleks mieści się na obrzeżach Poznania z centrum miasta 10 min i zaczyna się przygoda. Posiadamy 3 niecki basenowe dodatkowo można skorzystać z solarium, sauny (parowa i sucha), zjeść ciepły posiłek w naszym barze i co najważniejsze miło spędzić czas.

Część rekreacyjna
Mała niecka basenowa o głębokości 1m, wyposażona w jednej części w system hydromasaży sterowany elektronicznie, z łóżkiem wodnym i specjalną windą ułatwiającą korzystanie z części rekreacyjnej osobom niepełnosprawnym.
Druga część służy do nauki pływania, gier, zabaw, oraz zajęć aquaaerobiku. Dla małych dzieci możliwość korzystania ze słoniowej zjeżdżalni i zabawy w brodziku. Dla wszystkich - zjeżdżalnia - rura o długości 60 metrów. Solankowa wanna whirlpool (temp. wody 35°C). Temperatura wody w basenie rekreacyjnym 31°C - 32 °C.

Basen (10,5 x 12,5 m, głębokość 90-130 cm)
Temperatura taka jak w basenie rekreacyjnym sprawia, że pierwsze kroki w nauce sztuki pływania są przyjemne i łatwe. Dodatkowo wyposażony w atrakcje wodne, popołudniami staje się miejscem relaksu dla wielbicieli hydroterapii.
Dwie solankowe wanny jacuzzi to mały salon SPA, czyli relaks za pomocą wody! Hydroliza soli sprawia, że jest to prawdziwy rarytas dla zmęczonego ciała i zastrzyk energii dla umysłu.

Galeria

Mapa dojazdu